Lykia Doğal Bal Çeşitleri Özenle hasat edilen ballar, hijyenik ortamda minimum temas ile damak tadınıza özel olarak sizlere sunulmaktadır. damaktr.com ailesine bekliyoruz.
Çam balı; Çam balı bir salgı balı türüdür. Çam balında arılar, çam ağaçlarında yaşayan bir böcek türünün salgıladığı besin maddelerini toplayarak çam balını oluştururlar.
Bu sebeple çam balı içerisinde, diğer bal türlerinde olmayan besin maddelerine ve enzimlere sahiptir.
Çiçek balı; baharla birlikte çalışmaya başlayan arıların yüzlerce çeşit çiçekten topladığı nektarı biriktirmesi ile meydana gelir.
Arılar bir taraftan nektar toplarken bir taraftan da çiçeklerin döllenmesine yardımcı olurlar.
Bahar aylarında toplanan nektar çiçeklerin çokluğu ve çeşitliliği sebebiyle oldukça güçlüdür.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Görünüm 9 24 36

Lykia Doğal Çam Balı

250,00 1.000,00 
Siz hala beyaz tatlandırıcılarmı kullanıyorsunuz? İçtiğiniz çaydan, kahveye hazırladığınız tatlılara kadar çam balı kullanmanız sağlığınız açısından oldukça faydalıdır. Sizde çam balını artık kalvaltınızda bir çeşitlilik olarak görmek yerine gerçekten kullanmaya başlayın…

Lykia Doğal Çiçek Balı

250,00 1.000,00 

Siz hala beyaz tatlandırıcılarmı kullanıyorsunuz? İçtiğiniz çaydan, kahveye hazırladığınız tatlılara kadar çiçek balı kullanmanız sağlığınız açısından oldukça faydalıdır. Sizde çiçek balını artık kalvaltınızda bir çeşitlilik olarak görmek yerine gerçekten kullanmaya başlayın...